Oferta

Firma TechnoGrom zajmuję się instalacją, projektowaniem, naprawą instalacji – konserwacją oraz remontami starych instalacji odgromowych od 1980 roku. Piorunochrony montujemy na takich budynkach jak:

– domach jednorodzinnych z dachem ceramicznym lub blacho dachówką, osiką, dachem z strzechy. Wykonujemy okresowe pomiary instalacji odgromowych i uziemień wszystkich obiektów.
– obiektach przemysłowych, hallach, szkołach, użyteczności publicznej, silosy rolnicze, stacje wysokiego napięcia itp.
– blokach
– kościołach, zabytkach i nie typowych obiektach
Wykonujemy również uziemienia i podłączenia wyrównawcze urządzeń elektrycznych i metalowych takich jak słupy elektryczne,silosy, rusztowania, szafki elektryczne, transformatory elektryczne itp.

Wykonując naszą usługę stawiamy szczególny nacisk na dokładność wykonywania instalacji. Montaż nasz jest zgodny zobowiązującymi normami z materiałów, które mają atest i prawidłowym drutem fi 8. Wykonujemy piorunochrony z różnego rodzajumateriałów (ocynkowany, miedź i miedziowany, aluminium, ocynk, stal kwasoodporna). Uchwyty na zamówienie robimy wdowolnym kolorze dachu. Rodzaj materiału jest zróżnicowany cenowo, dlatego ostateczne słowo należy do naszego klienta, w której wersji materiałowej ma być wykonana instalacja. Wycenę możemy wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Wycena jestgratis. Na koszt wykonywanej usługi mają również wpływ osprzęt oraz typy i rodzaje wsporników i uchwytów.

Proszę pamiętać, że odpowiednio wykonana instalacja odgromowa zabezpiecza budynek przed skutkami uderzenia pioruna.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania powyższych systemów odgromowych (zapraszamy do galerii). Do każdegoklienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy wybrać mu rodzaj instalacji najbardziej odpowiadającym jego potrzebom zwracającuwagę na koszty wykonywanej usługi.

Udostępniamy naszym przyszłym klientom realne wykonania poparte referencjami i adresem powierzonych prac. Zadzwoń i sprawdź nas!